Soru ve Cevaplar

1. Neden Online Promosyon? 

Online Promosyon, size normal bir mağazada bulabilmeniz imkansız gerekli herşeyi sunacaktır. Ajanda, Kalem, Promosyon malzemelerinin tamamı ve teknik destek bunların başında gelmektedir. Bugün sıradan bir promosyon firması anlık stok takip programı kullanmaz iken biz ek modüller dahil her an yeni sipariş kayıtları için mesayi hariçi bile arka planda çalışan sanal beyin sayesinde en etkili ve doğru bilgi akışını sağlayabiliyoruz çünkü bunun için çok çalışıyoruz. Stok bilgisi olmayan firmalar depoya bakayım sizi arayayım bilgisi alarak iş yaparken aslında bize sordukları ürünleri sizlere pazarlamaktalar bunu siz de biliyorsunuz. Ayrıca konu teknik destek yada iade'ye geldiğinde bu tür durumlarda karşınızda muhatap bulabilmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız.

Burada devreye giren Online Promosyon, sizlere güvenli bir liman olmakla beraber , sunduğu eticaret alt yapısı ile anlıkve hızlı işlemler yapabilme kabiliyeti kazanmanızı sağlıyor.

Alışveriş yaptığınız mağazanın SSL sertifikasının olup olmadığını inceleyin, Online Promosyon 128 bit şifrelemede 2128 değişik anahtar vardır ve bu güvenlik sistemi tam ve kesin koruma sağlar.

Güvenli Alışverişler...


Günün 24 saati sorularınızı yanıtlamak için bekleyen müşteri hizmetleri ekibimiz ile her an kendinizi güvende hissedeceksiniz.